در ابتدا از لحاظ کلی شیر های برقی را به طور تقسیم بندی معرفی می نماییم. در اینجا ابتدا میخواهیم مختصری درباره شرکت شیر برقی ODE ایتالیا صحبت کنیم و سپس درباره خود شیر برقی . حتّی گیاهانی که در گلخانه نگهداری میشوند برای سیر طبیعی تنفس خود به اکسیژن و دیاکسید کربن نیاز دارند. در ادامه تجهیزات مورد نیاز در هریک از مراحل بررسی می شوند. در این حالت کارایی مه پاش صنعتی پروانه ای افزایش یافته و می توان به راحتی مه خارج شده از این سیستم را دریافت کرد. با نصب این سیستم هوشمند به راحتی میتوانید زمینهای کشاورزی خود را آبیاری کنید. باید بدانید که قطره چکان آخرین وسیله یک شبکه آبیاری قطره ای می باشد که آب از آن به شکل های مختلف مانند قطره جریان پیوسته یا مقطع و یا فوران خارج می گردد. در نظر داشته باشید با توجه به اینکه شیر برقی آب با بهره گیری از نیروی الکتریکی عمل می کند؛ کلیه کارهایی همچون قطع و وصل کردن جریان آب و نیز تنظیم کردن میزان آب در یک سیستم هیدرولیکی صورت می پذیرد که شما با بهره گیری از مکانیزم برقی می توانید روی قطع و وصل کردن و کنترل میزان آب تسلط داشته باشید و به خوبی آن را مدیریت کنید.

 
در این شیوه با اتصال شلنگ به مکنده­ی پمپ، ماده شوینده به آرامی به داخل مکش می شود. صفحه 4 - شلنگ سبز است ، محکم پیچیده شده است ، کاملاً "چوبی" است - باز کردن آن امکان پذیر نیست ، راحت تر است که یک قطعه را از یک شلنگ آبیاری معمولی جدا کنید. عملیات هواگیری را میتوانید به وسیله پیچی که در قسمت بالای پمپ است انجام دهید به این صورت که پیچ رو باز میکنید و یک قیف در آن قرار داده سپس با ظرف آبی درون آن را آب می ریزید البته برای پمپ هایی که در مسیر شبکه لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان هستند نیازی به هواگیری نیست فقط باید جریان آب به داخل پمپ را برقرار کنید و سپس پمپ را روشن کنید. منظور از 3/2 تعداد راه های ورود و خروج است که در این نوع یک ورود و دو خروج داریم , خروجی دوم برای وقتی است که جریان قطع است و ما می خواهیم جریال باد یا سیال در شیلنگ نماند و به بیرون هدایت شود. مشخصات فنی کنترلر هانتر
 
این امر از طریق نازل های برنجی متصل به شیلنگ های فشار انجام می شود، این سیستم در محیط مرطوب کار نمی کند. منبع تغذیه را روشن کنید و بگذارید تمام راه را از طریق سیستم بگذراند ، و هوا را به بیرون فشار دهد. دیافراگم EPDM با طراحی پارچه ای کاربردی بسیار بالایی در تمام شرایط دارد. کشاورزان همیشه به دنبال بهترین سیستم آبیاری برای گیاهان و محصولات کشاورزی خود بوده اند تا بدین ترتیب بتوانند به بهترین شکل ممکن گیاهان و سایر محصولات خود را آبیاری نمایند و در موعد مقرر شده شاهد برداشت محصولات خویش به صورت انبوه با کیفیت بالایی باشند. با توجه به این مسئله که به طور کلی سیستم آبیاری برای گیاهان و سایر محصولات مختلف می تواند خیلی حائز اهمیت باشد؛ استفاده از شیر برقی آب در همین راستا می تواند کمک حال کشاورزان بوده و آبیاری گیاهان و محصولات آن ها را با روند سرعتی بالاتر و با سهولت بیشتری همراه سازد. از آنجایی که از شیر برقی به منظور قطع و وصل نمودن جریانات آب و سایر مایعات در طول مسیر اتصالات خطوط لوله های اصلی و فرعی استفاده می شود لذا لازم است این قطعه توسط کنترلرهای مستحکم و مرغوب مانند کنترلر هانتر یا تایمرهای دیجیتال و مکانیکی، کنترل و محافظت شود.
 
شکل ظاهری این نوع شیر برقی به گونه ای است که بر روی کلاهک در دار این شیر یک پیچ ساخته شده است که به واسطه آن می توان تمامی جریانات مایعات را به صورت دستی نیز قطع نمود. زیرا این شیر به بهترین شکل ممکن می تواند نقش کنترلی خود را در جریانات مختلف ایفا نماید. شما می توانید با اعتماد کامل تری نسبت به این ابزار کارآمد برنامه های خود را به پیش ببرید. ODE ازسال 1960 شروع به تولید و ساخت شیرهای برقی با طرح های بسیار خاص برای تولید کنندگان و فروشندگان سیستم های تکمیلی صنعتی نموده و به لحاظ دارا بودن ویژگی های اساسی ، کیفیت برتر و قابلیت اطمینان از پیشگامان این صنعت می باشد. یکی از قطعات اصلی در مه پاش صنعتی نازل است. پیچ و مهره های دریچه بدون هیچ زحمتی از شیر نگهداری می کند. شیر برقی آب چیست و چه کاربردی دارد؟ به طور کلی در صورتی که نمی دانید شیر برقی آب چیست؟ باید به کسانی که نمی دانند شیر برقی آب چیست؟ زمانی که گلخانه دوم را به آبیاری قطره ای مجهز کنم انجام خواهم داد. اما با نصب یکی از بهترین سیستم های آبیاری قطره ای خانگی که در کیت های متناسب با نیاز هر فرد ارائه می شوند، بسیاری از مشکلات رایج در این رابطه برطرف خواهند شد.