دبیرکل جبهه حامیان قانون گفت: در برهه حساس نزدیک به انتخابات، کشور نیاز مبرم به آرامش و اتحاد دارد.

حسن لطفی، دبیرکل جبهه حامیان قانون  در گفت‌و‌گو با  خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به انتخابات‌ پیش رو گفت: انتخابات سیزدهم، انتخابات حساس و تعیین کننده در دوران چهل سال اخیر انقلاب است و اهمیت این موضوع باید در دستور کار سران نظام و تصمیم گیران دلسوز مردم و انقلاب قرار گیرد.

لطفی ادامه داد: در این برهه زمانی حساس نزدیک به انتخابات کشور نیاز مبرم به آرامش و اتحاد دارد و ما همگی باید با اطمینان بخشی به مردم و جلب اعتماد‌های از دست رفته کاری کنیم تا در مردم انگیزه و شوق برای یک انتخابات خوب و پرشور مهیا شود؛ باید با شناساندن کاندیدا‌های جدید و بی تکرار و کارآمد، در صدد حل مشکلات واقعی مردم برآییم.

دبیرکل جبهه حامیان قانون تصریح کرد: روش ما برای شکل وحدت در کشور و رقابت سالم این است که اگر می‌خواهید مردم بیایند پای کار، باید تشکیلاتی ملی شکل بگیرد و از همه مردم دعوت و نظر خواهی شود تا هرکس که مشتاق است و دلش برای کشورش می‌تپد، بیاید نظرات خود را روشن و شفاف بگوید و بدون هیچ اغماضی از همه مردم ایران دعوت کنیم و نظرات همه اقشار جامعه بشنویم.

او در پایان عنوان کرد: باید از همه نخبگان بخواهیم که در انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کنند تا بتوانیم به گفتمان مردم سالاری دینی و به ریل اصلی انقلاب برگردیم.

انتهای پیام/